loader
Puchar Polski Centralnej

Liczna bo blisko 25 osobowa grupa z Miejskiej Bazy  Sportów Wodnych - Giżyckiej Grupy Regatowej uczestniczyła w Pucharze Polski Centralnej, który był rozegrany w dniach 2-4.05.br. na wodach jeziora Zegrzyńskiego.

Najlepsze osiągnięcia - cztery medale „wypływali” podopieczni trenera Cezarego Borkowskiego. Julia Rogalska zwyciężyła w klasie Laser Radial Kobiet, Stanisław Klimaszewski zdobył złoto a Wojciech Klimaszewski srebro w klasie Laser Standard. Dodatkowo wygrał on klasyfikację U19.

Pierwszy sukces odnieśli też zawodnicy nowo powstałej grupy 420, która prowadzi Barbara Ramotowska. Mikołaj Merkler i Jaub Kamiński zakończyli rywalizację Open na wysokim 6 miejscu , w klasyfikacji chłopców zajęli 2 miejsce, a  U17 uplasowali się na pierwszej pozycji !

Dziewczęta Marta Chomik i Joanna Fabisiak miały również swoje przebłyski, do 3-go miejsca w Dz. U17 zabrakło im tylko 2 punktów.