loader
Scroll to top
Giżycka Grupa Regatowa pod żaglami ORLENU
Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
Mistrzostwa Polski Młodzików w klasach TECHNO 4,0 i 6,8
Eberspächer Puchar Mazur - Mistrzostwa PSKO gr. B
Energa Puchar Niegocina - Mistrzostwa Polski w sprintach klasy 420
Mamy już za sobą część pracowitego regatowego sezonu!

Mamy już za sobą część pracowitego regatowego sezonu!

Tegoroczny sezon regatowy zaczął się z powodu pandemii z małym opóźnieniem, z tej przyczyny nie pojechaliśmy również na wczesnowiosenne zgrupowania na nieco cieplejsze akweny. Wszystkie teamy Giżyckiej Grupy Regatowej pracowały więc solidnie na naszym rodzinnym Niegocinie!

Oto efekty - czyli medalowe miejsca w dotychczasowych regatowych imprezach:

Puchar PZŻ w Pucku 14-16.05
Michał Sudnik 2 m. w klasie Techno 4.0 open
Ida Wojtas 1 m. w klasie Techno 4.0 dziewcząt

Puchar PZŻ w Krynicy Morskiej 21-23.05
Rafał Pogorzelski/ Filip Fajfer 2 m. w klasie 420

Puchar Jeziora Zegrzyńskiego 22-23.05
Antonina Dziekańska 1 m. w klasie Optimist gr. B

Puchar PZŻ w Krynicy Morskiej 28-30.05
Julia Rogalska 2. m. w klasie Laser Radial Kobiet

Czytaj więcej
Dometic Puchar Trzech Ryb 2021
Otrzymaliśmy niezwykle zaszczytny tytuł Ambasadora Giżycka!

Otrzymaliśmy niezwykle zaszczytny tytuł Ambasadora Giżycka!

Wczoraj 9.02.2021 Burmistrz Giżycka Pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz podczas retransmisji z dorocznej Gali ogłosił decyzję Kapituły – w VI edycji Plebiscytu o Nagrodę św. Brunona Patrona Giżycka statuetkę św. Brunona w kategorii Ambasador Giżycka otrzymała Giżycka Grupa Regatowa! Bardzo dziękujemy czcigodnej Kapitule za docenienie naszej pracy i sportowych sukcesów. Nie zamierzamy spoczywać na laurach … nawet tak prestiżowych. Tytuł zobowiązuje!

Wspiera nas PKN ORLEN, Sponsor Giżyckiej Grupy Regatowej.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Liczymy na Wasze wsparcie!

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie DN i Ice-Optimist

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie DN i Ice-Optimist

Za nami piękny zimowy, sportowy weekend! 

Niewiele w tym roku mieliśmy czasu na przygotowanie się do bojerowej rywalizacji ale zadanie zostało wykonane na medal ... a właściwie na trzy medale!

Dwa brązowe i jeden srebrny medal zdobyli nasi zawodnicy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w klasie DN i Ice-Optimist rozegranych w Zdorkowie na jeziorze Dargin!

W klasie DN w pierwszej "szóstce" zmieścił się komplet zawodników Giżyckiej Grupy Regatowej:

3. Wojciech Klimaszewski P 224 

4. Jakub Kamiński P 280

5. Cezary Sternicki P 90

6. Mateusz Gigielewicz P 89

Kawał dobrej roboty wykonał trener Marcin Panaś!

Mistrzem Polski został Gustaw Miciński z YKP Gdynia, Vicemistrzem Borys Michniewicz z UKŻ WIKING Toruń.

W klasie Ice-Optimist, prowadzonej przez Basię Ramotowską, srebro i brąz dziewcząt wywalczyły Magda Skórnóg  i Amelia Potejko.

Mistrzynią Polski została Liwia Liszkiewicz z OKŻ Olsztyn

Świetnie poradzili sobie również nasi "lodowi" nowicjusze tj.

Dominika Grala - 4 wśród dziewcząt oraz Jan Fuk i Michał Ciechanowicz, którzy zajęli odpowiednio miejsca 8 i 9 wśród chłopców.

Serdeczne gratulacje!!

© 2021 Giżycka Grupa Regatowa | Delivered by UpwindMedia