loader
Scroll to top

Puchar Mazur (1.08.2006)



Przez dwa dni 29 i 30 lipca 2006 r. nadbrzeże naszej Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych tętniło życiem. Niegocin okazał się życzliwy i bez większych psikusów pozolił młodym żeglarzom pościgać się po swoich falach. Łącznie w pięciu klasach startowało 125 zawodników z 17 klubów. Nad całością sprawnie czuwał sędzia główny - Pan Andrzej Michalczyk.

Pierwszy sobotni wyścig w klasie Optymist o Błękitną Wstęgę Jeziora Niegocin wygrał Kajetan Krupa z WTR Węgorzewo:



nagrodę wręczał fundator pucharu - Tomasz Szmit


Siedem rozegranych ( a w klasie Deska UKS - osiem ) wyścigów wyłoniło zwycięzców:

Optymist grupa A:


1. Paweł Cherubin    UKŻ "GROT" Suwałki

2. Bogdan Kwiatkowski    UKS MOS Ełk

3. Artur Danilewicz    MBSW/UKŻR "Niegocin " Giżycko


w kategorii dziewcząt:



1. Wiktoria Szmit    MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko

2. Marta Jarosz    Baza Mrągowo

3. Viktorija Andrulyte    Kaunas

 


Optymist grupa B


WSZYSTKIE SIEDEM WYŚCIGÓW WYGRAŁ SEBA !!!



1. Sebastian Kalafarski  WTR Węgorzewo

2. Marcin Komosiński  MOS Pisz

3. Michał Tomaszewski   MOS GUL IŁAWA


w kategorii dziewcząt:

1. Antonina Marciniak  Pałac Młodzieży Olsztyn

2. Alicja Witkowska MOS GUL IŁAWA

3. Martyna Dąbrowska  SEJK "Pogoń" Szczecin



W klasie NIVEA Błękitne Żagle nie byliśmy już tak gościnni:



1. Monika Makowczenko   UKŻR "Niegocin" Giżycko

2. Ania Żelazna UKŻR "Niegocin "Giżycko

3. Filip Reudowicz   UKS "Mustang" Giżycko


w kategorii dziewcząt:

1. Monika Makowczenko   UKŻR "Niegocin" Giżycko

2. Ania Żelazna UKŻR "Niegocin "Giżycko

3. Karolina Sołtaniuk UKŻR "Niegocin" Giżycko


Klasa Deska UKS została całkowicie zdominowana przez zawodników UKS "Trójka" Mr±gowo:



1. Arkadiusz Brzozowski

2. Maksymilian Siewierski

3. Wojciech Januszewski ( wszyscy UKS "Trójka" Mr±gowo )



w kategorii dziewcząt:

1.Maja Dudkowska       UKS "Trójka" Mr±gowo

2. Basia Dmuchowska   UKS "Trójka "Mr±gowo

3. Małgorzata Łukaszewicz    UKS "Mustang " Giżycko


klasa Kadet:



1.Piotr Małecki / Mateusz Chmielewski    MBSW/UKSW Giżycko

2.Anna Górska/Alicja Remiszewska   MOS Pisz

3.Mateusz Borysewicz / Kinga Gadomska   MBSW/UKSW Giżycko


w kategorii dziewcz±t:

1.Anna Górska /Alicja Remiszewska   MOS Pisz

2.Magda Lorenz / Marta Daniszewska  MOS Pisz

3.Blanka Chlewicka / Karolina Cieśluk   MOS Pisz


I tak kolejna edycja Pucharu Mazur przeszła do historii ...

Więcej zdjęć w galerii.

Wyniki
tutaj.




Nasza impreza nie byłaby taka udana, gdyby nie wszędobylscy rodzice.
Serdeczne podziękowania należą się w szczególności:

- Monice za kapitalną obsługę komputera i przepiękne zdjęcia,

- Mariuszowi za  scenografię ... ,

- Tomkowi i Adzie m.in. za logistykę i sprawne grillowanie,

- Marcinowi oczywiście za wazelinkę i ... nie tylko,

- Lidce, Dorocie, Leszkowi za to, że w newralgicznych chwilach

   zawsze byli pod ręką,

- Basi i Jasiowi za ... wszystko,

a Ani - za ... co najmniej cztery dni "wyjęte" z kalendarza.

 

                                                                     
Alicja Klimaszewska

© 2020 Giżycka Grupa Regatowa | Delivered by UpwindMedia