loader
Scroll to top
Mamy już za sobą część pracowitego regatowego sezonu!

Mamy już za sobą część pracowitego regatowego sezonu!

Tegoroczny sezon regatowy zaczął się z powodu pandemii z małym opóźnieniem, z tej przyczyny nie pojechaliśmy również na wczesnowiosenne zgrupowania na nieco cieplejsze akweny. Wszystkie teamy Giżyckiej Grupy Regatowej pracowały więc solidnie na naszym rodzinnym Niegocinie!

Oto efekty - czyli medalowe miejsca w dotychczasowych regatowych imprezach:

Puchar PZŻ w Pucku 14-16.05
Michał Sudnik 2 m. w klasie Techno 4.0 open
Ida Wojtas 1 m. w klasie Techno 4.0 dziewcząt

Puchar PZŻ w Krynicy Morskiej 21-23.05
Rafał Pogorzelski/ Filip Fajfer 2 m. w klasie 420

Puchar Jeziora Zegrzyńskiego 22-23.05
Antonina Dziekańska 1 m. w klasie Optimist gr. B

Puchar PZŻ w Krynicy Morskiej 28-30.05
Julia Rogalska 2. m. w klasie Laser Radial Kobiet

Puchar w Kaliszu 28-30.05
Michał Sudnik 1 m. w klasie Techno 4.0 open
Ida Wojtas 1 m. w klasie Techno 4.0 dziewczynek

Puchar AZS w Poznaniu 1-3.06
Michał Sudnik 1 m. w klasie Techno 4.0 open
Ida Wojtas 1 m. w klasie Techno 4.0 dziewczynek
Hanna Cejko 3. m. w klasie Techno 7.8 dziewcząt

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 4-6.06
Rafał Pogorzelski/Filip Fajfer 3 m. w klasie 420
Stanisław Klimaszewski 1 m. w klasie Laser Standard 
Hanna Borkowska 1 m. w klasie Laser 4.7 dziewcząt

Regaty Pomarańczowe w Iławie 5-6.06
Miłosz Ciechanowicz 1 m. w klasie Optimist gr. B open 
Antonina Dziekańska 3 m. w klasie Optimist gr. B dziewcząt
Helena Fursewicz 1 m. dziewczynek do lat 9

Dometic Puchar Trzech Ryb w Giżycku 11-13.06
Miłosz Ciechanowicz 1 m. w klasie OPP B chłopców

Puchar Pucka 11-13.06
Stanisław Klimaszewski  1m w klasie Laser Standard
Stanisław Konarzewski 3 m. w klasie Laser Radial

Puchar Żubra na Zalewie Siemianówka 19-20.06
Miłosz Ciechanowicz – 2 m. w klasie Optimist gr. B open
Antonina Dziekańska - 1 m. w klasie Optimist gr. B dziewczynek
Zosia Kuszewska - 3 m. w klasie Optimist gr. B dziewczynek 
Weronika Grala – 1 m. w klasie Optimist gr. A dziewczynek 
Maja Horoszkiewicz - 2 m. w klasie Optimist gr. A dziewczynek

Puchar Polski Centralnej Zegrze 18-20.06
Konstanty Sawicki m. 1 w klasie Laser Standard

W wyniku przeprowadzonych eliminacji krajowych do Mistrzostw Polski w sprintach w klasie 420 zakwalifikowało się siedmiu naszych zawodników: Rafał Pogorzelski, Adam Turczynowicz, Marcel Kurjańczyk, Dominika Grala, Mikołaj Merkler, Mateusz Gigielewicz, Patryk Chełkowski.

Troje zawodników klas olimpijskich zakwalifikowało się i wystartowało w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Czarnogórze (11-18.06)
- zajęli następujące miejsca: Tomasz Trajnowicz 31 m. (6 U19) w klasie Laser Standard, Wojciech Klimaszewski 42 m. w klasie Laser Standard oraz Julia Rogalska 15 m. w klasie Laser Radial. W pozostałych klasach eliminacje do imprez głównych są w toku.

Trenujemy, cieszymy się z sukcesów ... i hals za halsem realizujemy swoje plany. 


Dziękujemy PKN ORLEN oraz ENERGA SA, Sponsorom Giżyckiej Grupy Regatowej! 
Dziękujemy Miastu Giżycko - naszemu Partnerowi!

© 2021 Giżycka Grupa Regatowa | Delivered by UpwindMedia