loader
Scroll to top

Yes, yes, yes !


W zakończonych w niedzielę w Charzykowie bojerowych Mistrzostawach Polski Juniorów Mateusz Borysewicz zdobył Vicemistrzostwo ! To wydarzenie zapisze sie srebrną trzcionką w historii giżyckiego żeglarstwa lodowego.


Składamy wieeeeelkie i serdeczne gratulacje dla Borysa !


 


Poniżej relacja Vicemistrza Polski:


Regaty odbyly sie w Charzykowie, ścigaiśmy sie przez dwa dni. Warunki lodowe były bardzo dobre, na tafli lodu nie bylo śniegu co umożliwiło nam szybką jazdę! Pierwszy wyścig w regatach wygrałem co bardzo mnie podbudowało psychicznie! Cały czas z trenerem ( oczywi¶cie Marcinem Panasiem ) kombinowaliśmy jak by tu sprawic żeby bojer latał jeszcze szybciej, choć prędkości, które uzyskiwał byly bardzo duże. Podczas wyścigów popełniałem mała ilość błędów co w rezultacie odbiło się na końcowych

wynikach:D Wiadomo, że w bojerach odgrywa także duża rolę sprzęt, na który nie mogłem narzekać. Marek Stańczyk poraz kolejny pożyczyl dla mnie swoje najlepsze płozy oraz dobry żagiel.

Uważem, ze ten sukces nie należy tylko do mnie! Sukces należy do mnie, do Marcina Panasia oraz Marka Stanczyka (moj "dream team")! Bez tych osób napewno bym nie osiagnął Vicemistrzostwa Polski Juniorów (do lat 21) [Oczywiscie nie mogę zapomnieć o wspierajacych rodzicach:D] Wszystkim bardzo dziekuję !!!
© 2024 Giżycka Grupa Regatowa | Delivered by UpwindMedia