loader

Fantastyczne starty błękitnych dziewczynek na Zalewie Zegrzyńskim !

W miniony weekend odbyły sie na Zalewie Zegrzyńskim ostatnie w tym sezonie regaty Nivea Błękitne Żagle. Wśród 163 startujących zawodników nasze dziewczynki pokazały najwyższą klasę !!!!
Złoty puchar w kategorii dziewcząt wywalczyła Karolina Sołtaniuk ! Na mecie meldowała się 4, 5, 8, 7, 15*, w kategorii open Kara skalsyfikowana została jako 3 !
Tuż za nią uplasowała sie Ania Żelazna - zdobyła srebrny puchar w kategorii dziewcząt ! Ania była odpowiednio: 12*, 7, 11, 5, 10. Tym fantastycznym wynikiem Ania żegna sie już ze startami w regatach Nivea Błękitne Żegle.
O wielkim pechu może mówić Monika Makowczenko, która po nieudanym pierwszym wyścigu i "zaliczonym" w drugim wyścigu OCS, mimo kapitalnie pojechanych trzech następnych ( 3, 3 i 2 ! ) zajęła "dopiero" siódme miejsce.

Wieeeelkie gratulacje dla całej trójki !