loader
Scroll to top

Gracja Podziewska

w sezonie 2014 Gracja przeszła na laserową emeryturę ...

Wyniki w sezonie 2013

Sezon żeglarski 2012
trener: Cezary  Borkowski
 

1)            PUCHAR TRZECH RYB, Giżycko m. 2

2)            PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ  El. do OOM, Zegrze m. 4

3)            PUCHAR ŻUBRA, Siemianówka m. 10

4)            PUCHAR MIASTA El. OOM, Gdynia m. 10

5)            PUCHAR MAZUR, Giżycko m. 1

6)            OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEZY, Puck m. 4

7)            PUCHAR EUROPY, Puck m. 22

8)            MISTRZOSTWA BAZY MRĄGOWO, Mrągowo m. 4

 





Nazywam się Gracja Podziewska. Urodziłam się 7 lipca 1997. Moja przygoda z żaglami zaczęła się w 2006 roku, a z bojerami w 2008. Żeglarstwem zaraziłam się od taty, który sam kiedyś pływał na optimiście, a na bojerach zdobył mistrzostwo polski w juniorach. Swoją karierę zaczęłam w suwalskim klubie UKŻ "Grot", którego byłam członkiem do 2012 roku.

Moje dotychczasowe wyniki:
2007:
-Puchar Prezydenta Miasta Suwałki; 2 miejsce w kategorii dziewczyn optymist grupa B
-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego; 3 miejsce optimist

2008:
-Mistrzostwa Świata i Europy ICE-OPTY; 28 miejsce
-Puchar Prezydenta Miasta Suwałki; 3 miejsce w kategorii dziewczyn optymist grupa B
-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego; 1 miejsce optimist

2009:
-Mistrzostwa Polski ICE-OPTY; 8 miejsce
- Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w klasie ICE-OPTY; 2 miejsce w kategorii dziewczyn
-Podlaska Olimpiada Młodzieży; 2 miejsce optimist
-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego; 2 miejsce optimist
-Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie optimist dziewcząt; 1 miejsce

2010:
-Mistrzostwa Polski w klasie ICE-OPTY; 10 miejsce
-Puchar Żubra; 7 miejsce; 2 w kategorii dziewczyn optimist
-Mistrzostwa Województwa Podlaskiego; 2 miejsce optimist

2011:
-Puchar Żnina; 2 miejsce ICE-OPTY
-Mistrzostwa Polski ICE-OPTY; 4 miejsce; 3 w kategorii dziwczyn
-Lodowy Puchar Mikołajek; 3 miejsce
-Złoty Puchar Mazur; 5 miejsce; 3 w kategorii dziewczyn optimist
-Puchar Żubra; 3 miejsce optimist

2012:
-Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego; 2 miejsce DN junior młodszy
-Mistrzostwa Polski DN junior młodszy; 4 miejsce, 1 miejsce w kategorii dziewczyn
-Mistrzostwa Polski ICE-OPTY; 4 miejsce. 1 miejsce w kategorii dziewczyn
-Mistrzostwa Świata i Europy ICE-OPTY; 3 miejsce, 2 miejsce w kategorii dziewczyn
-Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego; 3 miejsce DN junior młodszy
-Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Józefa Nowickiego; 1 miejsce Dn junior, 1 miejsce Dn junior młodszy, najlepsza zawodniczka regat
-Puchar Flotylii Wschodniej; 1 miejsce DN junior, 1 miejsce DN junior młodszy




© 2021 Giżycka Grupa Regatowa | Delivered by UpwindMedia