Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Finał Pucharu Polski Klasy Laser!

43171505_2238475629560564_5442764689874354176_n

Oj, działo się w miniony weekend na Niegocinie i w porcie Ekomarina Giżycko, oj działo!!

Trzy dni pięknych żeglarskich warunków, komplet wyścigów i ponad 130 zawodników klasy Laser z całej Polski - do tego świetne wyniki giżyckich Laserowców :-)

W klasie Laser 4.7 mężczyzn:

Tomek Trajnowicz - 5 

Konrad Dziąba - 28

Jakub Kluk - 31

Kamil Stemplewski - 43

Dla Kuby i Kamila to pierwszy start w nowej klasie - w całym tegorocznym sezonie walczyli jeszcze w klasie Optimist!

W klasie Laser 4.7 kobiet:

Amelia Dziąba - 7 

Gabriela Jakończuk - 23

W klasie Laser Radial mężczyzn:

Konstanty Sawicki - 3!

Daniil Fenko - 9

Mateusz Siedlecki - 10 (5 do lat 17!)

Bartosz Guz - 18

Filip Zajączkowski - 21 (12 do lat 17)

Hubert Maczyszyn - 24 (15 do lat 17)

W klasie Laser Radial kobiet Julia Rogalska wywalczyła drugie miejsce i wygrała klasyfikację kobiet do lat 17!

W klasie Laser Standard regaty wygrał Stach Klimaszewski a jego brat Wojciech zajął miejsce drugie i zwyciężył w klasyfikacji juniorów!

Giżyckie regaty były ostatnią imprezą sezonu zaliczaną do Pucharu Polski Klasy Laser - jednocześnie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznego rankingu Pucharu Polski we wszystkich laserowych klasach. Na podium wielokrotnie stawali zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej:

- w klasie Laser Radial mężczyzn do lat 17 zwyciężył Konstanty Sawicki a Mateusz Siedlecki zajął wysokie 6 miejsce,

- w klasie Laser Radial kobiet do lat 17 zwyciężyła Julia Rogalska!

- w klasie Laser Standard ranking wygrał Wojciech Klimaszewski (zarówno do lat 20 jak i w klasyfikacji seniorów) a Stanisław Klimaszewski w klasyfikacji seniorów zajął miejsce drugie,

- w klasie Laser 4.7 mężczyzn do lat 17 na wysokim 5 miejscu uplasował się Tomasz Trajnowicz, wśród kobiet w tej klasie i klasyfikacji pierwszą dziesiątkę zamknęła Amelia Dziąba :-)

Finał Pucharu Polski w klasie Laser wsparli:

Miasto Giżycko

oraz
MONA-KONTRA
Hurtownia Boharewicz
MAZURSKIE SĘKACZE
SYSTEM-K
ŻAGLOWNIA PANAŚ
TAWERNA MARINA
INVESTA
GERTIS
POL-Krusz
RAVITAL Centrum Masażu
FROSTA
AZS WILKASY
Dziękujemy!!

Serdecznie, bardzo serdecznie dziękujemy również:
- zespołowi sędziowskiemu i zespołowi protestowemu - pracować z Wami to sama przyjemność!
- chłopakom ustawiającym trasę - jesteście super!
- firmie UPWIND za niezawodność
- załodze EKOMARINY za życzliwość i niewyobrażalną cierpliwość
- Polskiemu Stowarzyszeniu Klasy Laser za absolutnie bezproblemową współpracę
- Mariuszowi Rogalskiemu za nieocenioną gastronomiczną logistykę 
- Mariuszowi Kluk za piękne fotorelacje
- członkom miejscowego Klubu Oszalałych Rodziców - za to, że zawsze można na Was liczyć 

oraz wszystkim uczestnikom regat za wspaniałą żeglarską atmosferę!! 

43183238_2240355459372581_6642781309745758208_n
42956006_2238477672893693_8662264083237568512_n
43065866_2238480039560123_7612884550691061760_n
43078530_2238481862893274_2128256552589590528_n
43131635_2240353082706152_4148828860500148224_n
43143962_2240363016038492_6709563021791854592_n
43180706_2241728175901976_7968017726901846016_n
43382046_2241734862567974_9083551219074465792_n
43331142_2241728049235322_3030748152073289728_n
43148281_2238476716227122_3136418731400364032_n
43235550_2241729029235224_3612486298197032960_n
43225772_2240361486038645_7729988861241065472_n
43199577_2242996919108435_8018598538839588864_n
43237178_2242996802441780_1023750990244872192_n
43241520_2242996642441796_2882737686357999616_n
43242506_2242997425775051_1230782591599116288_n
43253623_2242997275775066_2505681523894648832_n
43310165_2242996729108454_8006893262604337152_n
43406063_2242995122441948_5878412512721895424_n
43431449_2242996122441848_470770124069011456_n

TRENINGI GR. B, C.

TRENINGI GR. B, C /11-14.10/

Zajęcia grupy Cadet

W tym tygodniu zajęcia grupy Cadet nie odbędą się.

Zajęcia grup C i D

Witam,

zajęcia gr. C z trenerem Griszą w niedzielę (07-10) w godz. 11.00-15.30

Proszę się uzbroić w ubrania na wodę.

Natomiast najmłodsi (gr. D) spotykają się o godz. 12.00 do 14.30.

Pozdrawiam,

B.D.

Finał Pucharu Polski w klasie Laser

Dzisiaj tj. w poniedziałek (01.10) baaardzoo serdecznie zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji Pucharu Polski w klasie Laser na spotkanie - Baza godz. 19.00!!

Zajęcia Cadet

Zajęcia grupy Cadet:

  • czwartek 16:00
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Pozdrawiam B.Ramotowska

Zajęcia grup C i D.

Witam,

w związku z wyjazdem trenera Grigorija na regaty,

treningi grupy C, nie odbędą się.

Zajęcia grupy D w czwartek (27-09) o godzinie 15.30.

Pozdrawiam,

B.

Mistrzostwa Województwa / Nauticus Cup

Witam,

oto skład na regaty w Olsztynie:

Gr. A:

Dominika, Amelia, Magda, Lena, Mikołaj, Mateusz, Patryk, Jan, Ivan.

Gr.B:

Hania, Ewa, Maja, Weronika, Miłosz C., Miłosz W., Michał, Kacper.

Pakowanie w czwartek (27-09) o godz. 16.00.

Wyjazd w piątek (28-09) o godz. 6.00.

Proszę o zaopatrzenie się w prowiant na cały dzień. Regaty dojazdowe.

Koszt: 60pln (wpisowe do regat).

Pozdrawiam,

B.

Treningi gr.A

Piątek 15.30 - 19.00

Sobota 13.00 - 18.00

Niedziela 13.00 - 18.00

Niech moc będzie z Wami.

Zajęcia gr.D

Witam,

zapraszam na zajęcia:

Czwartek (20.09)    15.30-17.45

Sobota (22.09)   10.00-12.45

Pamiętamy o ubraniach na wodę ;-)

Pozdrawiam,

B.